ШКІЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СВІТ

Новий державний стандарт

Шановні колеги!Звертаємо вашу увагу, що програми за новим державним стандартом впроваджуються поступово з 2013-2014 н. р.

ІНФОРМАТИКА 2-4 класи

Програма курсу
Календарне планування (2 клас)
Календарне планування (3 клас)
Логічні завдання
Вправи для релаксації та фізкультхвилинки
Конспекти уроків "Сходинки до інформатики", 2 клас (учитель Гур'ївської ЗОШ Сулиця О.В.)
Урок у 2 класі "Створення об’єктів в середовищі графічного редактора, змінення значень їх властивостей. Збереження зображень. Практична робота № 20 Робота з програмою Tux Paint: створення об’єктів різної величини, збереження зображення" (учитель Кандибинської ЗОШ Попович А.М.)

ПОСИЛАННЯ НА РЕСУРСИ

Електронне місто
Урядовий сайт для юних громадян
Офіційний сайт TuxPaint
Пошукова система

Розкажіть дітям про безпеку в Інтернеті (1 серія2 серія3 серія4 серія5 серія6 серія7 серія)

ІНФОРМАТИКА 5-9 КЛАСИ

Програма курсу
Календарне планування (1 варіант2 варіант)
Конспекти уроків інформатики у 5 класі. Тема "
Інформація та повідомлення. Інформаційні процеси" (вчитель Новоодеської гуманітарної гімназії Богданова О.О.)
Конспект уроку інформатики у 5 класі на тему "
Складові комп’ютера (системний блок, пристрої введення (миша, клавіатура), зберігання (жорсткий магнітний диск, оптичний диск, флеш-пам’ять), виведення даних (монітор, принтер), їх призначення" (вчитель Новоодеської ЗОШ №1 Бібіков Ю.М.)
Конспект уроку інформатики у 5 класі "
Інструменти для створення зображень у графічному редакторі" (вчитель Новоінгульської ЗОШ Миронюк І.В.)
Формування творчої компетенції як сновної складової життєвої компетентності за допомогою навчальних проектів(Богданова О.О.)

цікавинки на урок інформатики

Спільнота вчителів інформатики, які викладатимуть інформатику у 5 класах
Інтерактивні вправи, створені в середовищі LearningApps
Генератор дитячих ребусів